CI12P-05S410-C-1
DigiKey raktári szám
2603-CI12P-05S410-C-1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2603-CI12P-05S410-C-1CT-ND - Vágott szalag (CT)
2603-CI12P-05S410-C-1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CI12P-05S410-C-1
Leírás
AUD. PIEZO IND 2-5.5V SMT
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Visszajelző, Belső meghajtású Piezo 3 V 5mA 4,1kHz 85dB / 3V, 10cm Felületszerelt Forrasztási felületek (padek)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CI12P-05S410-C-1 modellek
Kategória
Működés
folyamatos
Gyártó
Challenge Electronics
Hangnyomásszint
85dB / 3V, 10cm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi áram
5mA
Alkatrész státusza
Aktív
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Meghajtó áramkör
Visszajelző, Belső meghajtású
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Bemenet típusa
DC
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges feszültség
3 V
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Feszültségtartomány
2 ~ 5,5V
Méretek
0,472" H. x 0,472" Sz. (12,00mm x 12,00mm)
Frekvencia
4,1kHz
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)