CAC25-01W75-07-1X
DigiKey raktári szám
2603-CAC25-01W75-07-1X-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CAC25-01W75-07-1X
Leírás
SPEAKER 6OHM 1W TOP PORT 93DB
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6 Ohms univerzális, Házzal Hangszóró 1 W 640 Hz ~ 20 kHz fent négyzet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CAC25-01W75-07-1X modellek
Kategória
Névleges teljesítmény
1 W
Gyártó
Challenge Electronics
Max. teljesítmény
1.2 W
Csomagolás
Tálca
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Forma
négyzet
Technológia
mágneses
Tölcsér anyaga
Poli(éter-éter-keton) (PEEK)
Típus
univerzális, Házzal
Mágnes anyaga
Nd-Fe-B
Frekvenciatartomány
640 Hz ~ 20 kHz
Védettség
IPX7
Saját rezonanciafrekvencia
800Hz
Végződtetés
vezetékek
Impedancia
6 Ohms
Méretek
0,984" H. x 0,984" Sz. (25,00mm x 25,00mm)
Hatásfok (dBA)
93,00
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)
Hatásfok (mért)
1W/100mm
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Hatásfok (módszer)
Hangnyomásszint (SPL)
Torzítási tényező
10% / 2kHZ, 1W