CSHD10-45L TR13 PBFREE nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
STMicroelectronics
Raktáron: 4 494
Adatlap
dióda 45 V 10A Felületszerelt DPAK
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CSHD10-45L TR13 PBFREE
DigiKey raktári szám
1514-CSHD10-45LTR13PBFREETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1514-CSHD10-45LTR13PBFREECT-ND - Vágott szalag (CT)
1514-CSHD10-45LTR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSHD10-45L TR13 PBFREE
Leírás
DIODE SCHOTTKY 45V 10A DPAK
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 µA @ 45 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
DPAK
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
45 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 150°C
Vezetési áram (Io)
10A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
750 mV @ 10 A