CMSH3-200MFL TR13 PBFREE
DigiKey raktári szám
1514-CMSH3-200MFLTR13PBFREETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1514-CMSH3-200MFLTR13PBFREECT-ND - Vágott szalag (CT)
1514-CMSH3-200MFLTR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMSH3-200MFL TR13 PBFREE
Leírás
DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMAFLAT
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 200 V 3A Felületszerelt SMAflat
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 200 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
70pF / 4V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
200 V
Gyártói tokozás
SMAflat
Vezetési áram (Io)
3A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 3 A