CMPD3003C TR PBFREE
DigiKey raktári szám
1514-CMPD3003CTRPBFREETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1514-CMPD3003CTRPBFREECT-ND - Vágott szalag (CT)
1514-CMPD3003CTRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMPD3003C TR PBFREE
Leírás
DIODE ARRAY GP 180V 200MA SOT23
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 180 V 200mA Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.15 V @ 300 mA
Gyártó
Central Semiconductor Corp
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Visszáram Ur-nél
1 nA @ 125 V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 150°C
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
standard
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
180 V
Gyártói tokozás
SOT-23
Vezetési áram (Io) (diódánként)
200mA