CMPD3003A TR PBFREE | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CMPD3003A TR PBFREE |
Leírás | DIODE ARRAY GP 180V 200MA SOT23 |
Gyártói standard átfutási idő | 24 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Diódatömb 1 pár közös anód 180 V 200mA Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 1.15 V @ 300 mA |
Gyártó Central Semiconductor Corp | Sebesség Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Visszáram Ur-nél 1 nA @ 125 V |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet (átmenet) -65°C ~ 150°C |
Dióda kialakítása 1 pár közös anód | Rögzítés módja Felületszerelt |
Technológia standard | Tokozás TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 180 V | Gyártói tokozás SOT-23 |
Vezetési áram (Io) (diódánként) 200mA | Alap típusszám |