CMOD2004 TR13 PBFREE nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Central Semiconductor Corp
Raktáron: 0
Central Semiconductor Corp
Raktáron: 27 000
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Adatlap
dióda 240 V 200mA Felületszerelt SOD-523
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMOD2004 TR13 PBFREE
DigiKey raktári szám
1514-CMOD2004TR13PBFREETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1514-CMOD2004TR13PBFREECT-ND - Vágott szalag (CT)
1514-CMOD2004TR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMOD2004 TR13 PBFREE
Leírás
DIODE STANDARD 240V 200MA SOD523
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
50 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 240 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
5pF / 0V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
240 V
Gyártói tokozás
SOD-523
Vezetési áram (Io)
200mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 100 mA
Alap típusszám
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség