CMMSH1-20G TR PBFREE
DigiKey raktári szám
1514-CMMSH1-20GTRPBFREETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1514-CMMSH1-20GTRPBFREECT-ND - Vágott szalag (CT)
1514-CMMSH1-20GTRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMMSH1-20G TR PBFREE
Leírás
DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD123F
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 20 V 1A Felületszerelt SOD-123F
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
450 mV @ 1 A
Gyrt.
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Visszáram Ur-nél
500 µA @ 100 V
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
20 V
Gyártói tokozás
SOD-123F
Vezetési áram (Io)
1A