CFTVS3V3B TR PBFREE
DigiKey raktári szám
1514-CFTVS3V3BTRPBFREETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1514-CFTVS3V3BTRPBFREECT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CFTVS3V3B TR PBFREE
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD882
Vevői azonosító
Részletes leírás
8V bilincs 5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-882
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
40W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Elavult
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V (max.)
Tokozás
SOD-882
Átütési feszültség (min.)
3,5V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
8V