CFSH05-20L TR PBFREE
DigiKey raktári szám
1514-CFSH05-20LTRPBFREETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1514-CFSH05-20LTRPBFREECT-ND - Vágott szalag (CT)
1514-CFSH05-20LTRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CFSH05-20L TR PBFREE
Leírás
DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD882
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 20 V 500mA Felületszerelt SOD-882
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CFSH05-20L TR PBFREE modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
8 µA @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
30pF / 1V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
20 V
Gyártói tokozás
SOD-882
Vezetési áram (Io)
500mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
220 mV @ 10 mA