CSP-6R0L156R-TW
DigiKey raktári szám
4688-CSP-6R0L156R-TW-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSP-6R0L156R-TW
Leírás
6.0V 15F 32*16*27 T/DA EDLC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 F (EDLC) szuperkondenzátor 6 V Radiális, fémdoboz 40mohm / 1kHz 1000 óra / 65°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 65°C
Gyártó
CDA (Zhifengwei Technology)
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Doboz
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,933" (23,70mm)
Kapacitás
15 F
Méretek
1,260" H. x 0,630" Sz. (32,00mm x 16,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
1,319" (33,50mm)
Névleges feszültség
6 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40mohm / 1kHz