CHZ-2R5156R-TW
DigiKey raktári szám
4688-CHZ-2R5156R-TW-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CHZ-2R5156R-TW
Leírás
2.5V 15F 12.5*25 EDLC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.5 V Radiális, fémdoboz 30mohm / 1kHz 1000 óra / 85°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Gyártó
CDA (Zhifengwei Technology)
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Tasak
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
15 F
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
1,043" (26,50mm)
Névleges feszültség
2.5 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30mohm / 1kHz