RZ3A60D75
DigiKey raktári szám
1864-1252-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RZ3A60D75
Leírás
SSR RELAY 3PST-NO 75A 42-660V
Bemeneti feszültség
4 ~ 32VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
42 V ~ 660 V
Sorozat
Terhelési áram
75 A
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C