RZ3A60A75
DigiKey raktári szám
1864-1249-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RZ3A60A75
Leírás
SSR RELAY 3PST-NO 75A 42-660V
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RZ3A60A75 modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
24 ~ 275VAC, 24 ~ 50VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
42 V ~ 660 V
Sorozat
Terhelési áram
75 A
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C