RZ3A60A55
DigiKey raktári szám
1864-1248-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RZ3A60A55
Leírás
SSR RELAY 3PST-NO 55A 42-660V
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
félvezetős Fénycsatolt relé (fényrelé) 3PST-NO (3 Form A) modul
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RZ3A60A55 modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
24 ~ 275VAC, 24 ~ 50VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
42 V ~ 660 V
Sorozat
Terhelési áram
55 A
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C