RM1D200D20
RM1D200D20
RM1D200D20
DigiKey raktári szám
1864-RM1D200D20-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RM1D200D20
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 20A 1-200V
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RM1D200D20 modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
4,5 ~ 32VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
1 V ~ 200 V
Sorozat
Terhelési áram
20 A
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C