RM1D060D3
DigiKey raktári szám
1864-RM1D060D3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RM1D060D3
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 3A 1-60V
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RM1D060D3 modellek
Kategória
Kimenet típusa
DC
Gyrt.
Bemeneti feszültség
4 ~ 32VDC
Sorozat
Kimeneti feszültség
1 V ~ 60 V
Csomagolás
Doboz
Terhelési áram
3 A
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C