RM1A48A100
DigiKey raktári szám
1864-RM1A48A100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RM1A48A100
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 100A 24-265V
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RM1A48A100 modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
20 ~ 280VAC, 22 ~ 48VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
24 V ~ 265 V
Sorozat
Terhelési áram
100 A
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C