RGC3A60D20KKE
DigiKey raktári szám
1864-1207-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RGC3A60D20KKE
Leírás
RELAY SSR 32VDC IN 3PH 600V 20A
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Félvezetős kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 20 A 42 ~ 600V lemezre szerelhető, DIN-sín Csavaros sorkapocs
EDA / CAD modellek
RGC3A60D20KKE modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Kimenet típusa
AC, Nullátmenet
Gyártó
Carlo Gavazzi Inc.
Terhelési áram
20 A
Sorozat
Bemeneti feszültség
5 ~ 32VDC
Csomagolás
Ömlesztve
Kimeneti feszültség
42 ~ 600V