PD30CTRR60BPM5IO
DigiKey raktári szám
1864-PD30CTRR60BPM5IO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PD30CTRR60BPM5IO
Leírás
PHOTO RR RD 6M PL TOP IO-LINK, P
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Retroreflektív Optikai érzékelő 236,220" (6m) push-pull, NPN/PNP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PD30CTRR60BPM5IO modellek
Kategória
Válaszidő
500µs
Gyártó
Carlo Gavazzi Inc.
Kimeneti polaritás
push-pull, NPN/PNP
Sorozat
Fényforrás
Piros (620nm)
Csomagolás
Doboz
Csatlakozás módja
csatlakozó, M8
Alkatrész státusza
Aktív
Védettség
IP67
Érzékelési mód
Retroreflektív
Potenciométer típusa
állítható, Potenciométer
Érzékelési távolság
236,220" (6m)
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C (TA)
Tápfeszültség
10V ~ 30V