CGMS-12D-24S-01
DigiKey raktári szám
CGMS-12D-24S-01-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGMS-12D-24S-01
Leírás
RLY CONT DC COIL 1NC AUX
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 12 A 24VDC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
Névleges áram
12 A
Sorozat
Kapcsolási feszültség
690VAC - max.
Tekercs feszültsége
24VDC