CGMS-12A-120-10
DigiKey raktári szám
1864-1296-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGMS-12A-120-10
Leírás
RELAY CONTACTOR 3NO/1AUX 12A
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 12 A 120VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
Névleges áram
12 A
Sorozat
Kapcsolási feszültség
690VAC - max.
Tekercs feszültsége
120VAC