CGMS-12A-120-01
DigiKey raktári szám
CGMS-12A-120-01-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGMS-12A-120-01
Leírás
RLY CONT AC COIL 1NC AUX
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 12 A 120VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
Kategória
Érintkező kialakítása
3PST-NO (3 Form A)
Gyártó
Carlo Gavazzi Inc.
Névleges áram
12 A
Sorozat
Kapcsolási feszültség
690VAC - max.
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Rögzítés módja
lemezre szerelhető, DIN-sín
Alap típusszám
Tekercs feszültsége
120VAC