CD50CNF10PO
DigiKey raktári szám
1864-CD50CNF10PO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CD50CNF10PO
Leírás
SENSOR PROX CAPACITIVE 10MM MOD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapacitív Közelségérzékelő 0,394" (10mm) IP67 modul
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CD50CNF10PO modellek
Kategória
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Gyártó
Carlo Gavazzi Inc.
Test anyaga
Polifenilén-éter (PPE), Polisztirén (PS)
Sorozat
Tápfeszültség
10V ~ 30V
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Kábelvezetékek
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 60°C
Érzékelő típusa
kapacitív
Védettség
IP67
Érzékelési távolság
0,394" (10mm)