CC75SA240
DigiKey raktári szám
1864-1564-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC75SA240
Leírás
3P CONT S 240V 50/60HZ 2NO2NC
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 75 A 240VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC - max.
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-5°C ~ 60°C
Bekapcsolási feszültség
204VAC
Kikapcsolási feszültség
72VAC
Tekercs feszültsége
240VAC
Bekapcsolási idő
15 ms
Kikapcsolási idő
10 ms
Névleges áram
75 A