CC75SA24
DigiKey raktári szám
CC75SA24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC75SA24
Leírás
RLY CONT 3P 24V 50/60HZ 2NO/2NC
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 75 A 24VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC - max.
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-5°C ~ 60°C
Bekapcsolási feszültség
20,4VAC
Kikapcsolási feszültség
7,2VAC
Tekercs feszültsége
24VAC
Bekapcsolási idő
120 ms
Kikapcsolási idő
25 ms
Névleges áram
75 A