CC65SA220
DigiKey raktári szám
CC65SA220-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC65SA220
Leírás
RLY CONT 3P 220V 50/60HZ 2NO/2NC
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 65 A 220VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC - max.
Gyártó
Carlo Gavazzi Inc.
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Sorozat
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-5°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási feszültség
187VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető, DIN-sín
Kikapcsolási feszültség
66VAC
Tekercs feszültsége
220VAC
Bekapcsolási idő
65 ms
Érintkező kialakítása
3PST-NO (3 Form A)
Kikapcsolási idő
19 ms
Névleges áram
65 A