CA30CAF16NA
DigiKey raktári szám
1864-1511-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CA30CAF16NA
Leírás
SENSOR PROX CAPACITIVE 16MM CYL
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapacitív Közelségérzékelő 0,630" (16mm) IP67, IP68, IP69k, NEMA 1,2 Henger, menetes - M30
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CA30CAF16NA modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyártó
Carlo Gavazzi Inc.
Test anyaga
műanyag
Sorozat
Tápfeszültség
10V ~ 40V
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Kábelvezetékek
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Érzékelő típusa
kapacitív
Védettség
IP67, IP68, IP69k, NEMA 1,2
Érzékelési távolság
0,630" (16mm)
Visszajelző
LED
Kimenet típusa
NPN-NC/NO, 4 vezetékes
Tokozás
Henger, menetes - M30
Kapcsolási frekvencia
50Hz