CPFBZ-A2C5-32.768KD12.5
DigiKey raktári szám
370-1058-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
370-1058-1-ND - Vágott szalag (CT)
370-1058-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPFBZ-A2C5-32.768KD12.5
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz ±20ppm kristály 12,5pF 50 kOhms 4-SOJ, 5,50mm-es raszter
Kategória
Terhelő kapacitás
12,5pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 kOhms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
kHz kristály (hangvilla)
Tokozás
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,343" H. x 0,146" Sz. (8,70mm x 3,70mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,098" (2,50mm)