CT2942-50
DigiKey raktári szám
BKCT2942-50-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CT2942-50
Leírás
COAX CBL BNC TO BNC 19.6"
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel BNC - BNC RG-58C 19,69" (500,00mm)
Kategória
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Gyártó
Cal Test Electronics
Hossz
19,69" (500,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Kábel típusa
RG-58C
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel impedanciája
50 Ohms
Kialakítás
BNC - BNC
Csatlakozó impedanciája
50 Ohms
1. csatlakozó
BNC dugó
Összesített impedancia
50 Ohms
1. érintkező típusa
apa
Szín
fekete
Szerelési mód - 1. csatlakozó
Lengő (soros)
Tulajdonságok
árnyékolt
2. csatlakozó
BNC dugó
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 80°C