GMT10CG560J100NT4
DigiKey raktári szám
4713-GMT10CG560J100NT4TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4713-GMT10CG560J100NT4CT-ND - Vágott szalag (CT)
4713-GMT10CG560J100NT4DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GMT10CG560J100NT4
Leírás
CAP0603 COG 56PF 5% 100V AECQ
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
56 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)