GMT02CG200J50NT15
DigiKey raktári szám
4713-GMT02CG200J50NT15TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4713-GMT02CG200J50NT15CT-ND - Vágott szalag (CT)
4713-GMT02CG200J50NT15DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GMT02CG200J50NT15
Leírás
CAP0201 COG 20PF 5% 50V AEC
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0201 (0603 metrikus)
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,013" (0,33mm)