GMC10CG331G100NTD | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | GMC10CG331G100NTD |
Leírás | CAP0603 COG 330PF 2% 100V |
Gyártói standard átfutási idő | 8 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 330 pF ±2% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Kapacitás | Méretek 0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm) |
Tűrés ±2% | Vastagság (max.) 0,035" (0,90mm) |