GMC10CG331F50NT
DigiKey raktári szám
4713-GMC10CG331F50NTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4713-GMC10CG331F50NTCT-ND - Vágott szalag (CT)
4713-GMC10CG331F50NTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GMC10CG331F50NT
Leírás
CAP0603 COG 330PF 1% 50V
Részletes leírás
330 pF ±1% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±1%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)