GMC10CG330G100NTD
DigiKey raktári szám
4713-GMC10CG330G100NTDTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4713-GMC10CG330G100NTDCT-ND - Vágott szalag (CT)
4713-GMC10CG330G100NTDDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GMC10CG330G100NTD
Leírás
CAP0603 COG 33PF 2% 100V
Részletes leírás
33 pF ±2% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±2%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)