GMC10CG2R7C50NTD
DigiKey raktári szám
4713-GMC10CG2R7C50NTDTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4713-GMC10CG2R7C50NTDCT-ND - Vágott szalag (CT)
4713-GMC10CG2R7C50NTDDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GMC10CG2R7C50NTD
Leírás
CAP0603 COG 2.7PF .25PF 50V
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.7 pF ±0,25pF 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±0,25pF
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)