FB060303T-102Y-S
DigiKey raktári szám
4713-FB060303T-102Y-STR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4713-FB060303T-102Y-SCT-ND - Vágott szalag (CT)
4713-FB060303T-102Y-SDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FB060303T-102Y-S
Leírás
FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
Részletes leírás
1 kOhms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 200mA 1,15ohm
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,15ohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,013" (0,33mm)
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz