Ehhez nincs kép: RKC2SJR170SMTR LFS
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RKC2SJR170SMTR LFS
DigiKey raktári szám
108-RKC2SJR170SMTRLFSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RKC2SJR170SMTR LFS
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RKC2SJR170SMTR LFS modellek
Kategória
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
1,70mm
Gyrt.
Működtető elem iránya
Felülről működtetett
Sorozat
Végződtetés módja
J-kivezetés
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Külső méretek
3,50mm x 2,70mm
Alkatrész státusza
Aktív
Megvilágítás
Nem megvilágított
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Működtetési erő
350gf
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram / feszültség
0,02A / 15VDC
Működtetési hossz
0,15mm