PTS820J20MSMTR LFS
DigiKey raktári szám
CKN10505TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CKN10505CT-ND - Vágott szalag (CT)
CKN10505DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS820J20MSMTR LFS
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTS820J20MSMTR LFS modellek
Kategória
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
2,00mm
Gyrt.
Működtető elem iránya
Felülről működtetett
Sorozat
Végződtetés módja
J-kivezetés
Digi-Reel®
Külső méretek
3,90mm x 2,90mm
Alkatrész státusza
Aktív
Megvilágítás
Nem megvilágított
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Működtetési erő
160gf
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtetési hossz
0,20mm