PTS647SK38SMTR2 LFS
DigiKey raktári szám
108-PTS647SK38SMTR2LFSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
108-PTS647SK38SMTR2LFSCT-ND - Vágott szalag (CT)
108-PTS647SK38SMTR2LFSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS647SK38SMTR2 LFS
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
EDA / CAD modellek
PTS647SK38SMTR2 LFS modellek
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Sorozat
Külső méretek
4,50mm x 4,50mm
Működtetési erő
250gf
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Védettség
IP40
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtetési hossz
0,25mm
Működtető elem típusa
standard
Mechanikai élettartam
100,000 ciklus
Rögzítés módja
Alap típusszám
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
3,80mm