PTS636SP43 LFS
DigiKey raktári szám
CKN12304-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS636SP43 LFS
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
EDA / CAD modellek
PTS636SP43 LFS modellek
Külső méretek
6,00mm x 3,50mm
Csomagolás
Ömlesztve
Működtetési erő
320gf
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtetési hossz
0,30mm
Mechanikai élettartam
20,000 ciklus
4,30mm