PTS636 SM43J SMTR LFS
PTS636 SM43J SMTR LFS
PTS636SM43JSMTR LFS
DigiKey raktári szám
CKN12317-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
CKN12317-1-ND - Vágott szalag (CT)
CKN12317-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS636SM43JSMTR LFS
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
EDA / CAD modellek
PTS636SM43JSMTR LFS modellek
Végződtetés módja
J-kivezetés
Sorozat
Külső méretek
6,00mm x 3,50mm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Működtetési erő
180gf
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtetési hossz
0,25mm
Mechanikai élettartam
50,000 ciklus
4,30mm