PTS526SKG15SMTR2 LFS
DigiKey raktári szám
CKN12223-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
CKN12223-1-ND - Vágott szalag (CT)
CKN12223-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS526SKG15SMTR2 LFS
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTS526SKG15SMTR2 LFS modellek
Kategória
Működtető elem iránya
Felülről működtetett
Gyrt.
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Sorozat
Külső méretek
5,20mm x 5,20mm
Digi-Reel®
Megvilágítás
Nem megvilágított
Alkatrész státusza
Aktív
Működtetési erő
260gf
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Védettség
IP40
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtetési hossz
0,25mm
Működtető elem típusa
standard
Mechanikai élettartam
200,000 ciklus
Rögzítés módja
Alap típusszám
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
1,50mm