KSC471G-70SH-LFS-PF
KSC471G-70SH-LFS-PF
KSC471G 70SH LFS PF
DigiKey raktári szám
CKN11986TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CKN11986CT-ND - Vágott szalag (CT)
CKN11986DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
KSC471G 70SH LFS PF
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V
 Adatlap
EDA / CAD modellek
KSC471G 70SH LFS PF modellek
Kategória
Működtető elem iránya
Felülről működtetett
Gyrt.
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Sorozat
Külső méretek
6,20mm x 6,20mm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Megvilágítás
Nem megvilágított
Alkatrész státusza
Aktív
Működtetési erő
408gf
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 32VDC
Működtető elem anyaga
Szilikongumi
Működtető elem típusa
standard
Működtetési hossz
0,70mm
Rögzítés módja
Mechanikai élettartam
300,000 ciklus
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
5,20mm