JS203011JAQN
JS203011JAQN
JS203011JAQN
DigiKey raktári szám
CKN10724TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CKN10724CT-ND - Vágott szalag (CT)
CKN10724DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
JS203011JAQN
Leírás
SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tolókapcsoló DP3T Felületszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
JS203011JAQN modellek
Kategória
Működtető elem hossza
2,00mm
Gyártó
C&K
Érintkező anyaga
rézötvözet
Sorozat
Érintkező bevonata
ezüst
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
J-kivezetés
Áramkör
DP3T
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kapcsolási mód
Nem rövidre záró (BBM)
Működtető elem anyaga
Poliamid (PA46), Nejlon 4/6
Kapcsolási mód
BE-BE-BE
Működtetési hossz
2,00mm
Névleges áram (Amper)
300mA (DC)
Elektromos élettartam
5,000 ciklus
Névleges DC feszültség
6 V