AP2D200TWBE
AP2D200TWBE
AP2D200TWBE
DigiKey raktári szám
CKN10004-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP2D200TWBE
Leírás
SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AP2D200TWBE modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
24 V
Gyrt.
Működtető elem típusa
Kerek, Gomb, Kupolás
Sorozat
Jelölés a működtető elemen
Jelölés nélkül
Csomagolás
Tasak
Működtető elem/sapka színe
fekete
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
vezetékek
Rögzítés módja
panelre szerelhető, Elülső
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Típus
standard
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 13,80mm átmérő
Áramkör
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Mechanikai élettartam
1,000,000 ciklus
Névleges áram (Amper)
125mA (AC), 200mA (DC)
Elektromos élettartam
1,000,000 ciklus
Névleges AC feszültség
125 V