8121SDZGE
DigiKey raktári szám
CKN1623-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
8121SDZGE
Leírás
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomógombos kapcsoló SPDT standard panelre szerelhető, hátul
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
8121SDZGE modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
28 V
Gyrt.
Működtető elem típusa
Kerek, Dugattyú
Sorozat
Jelölés a működtető elemen
Jelölés nélkül
Csomagolás
Ömlesztve
Működtető elem/sapka színe
fehér
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Forrasztószem
Rögzítés módja
panelre szerelhető, hátul
Tulajdonságok
Taktilis visszajelzés
Típus
standard
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 6,35mm átmérő
Áramkör
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 75°C
Kapcsolási mód
BE-(BE)
Elektromos élettartam
60,000 ciklus
Névleges áram (Amper)
1A (AC/DC)
Alap típusszám
Névleges AC feszültség
120 V