PWWR0013F1R00K9
DigiKey raktári szám
4506-PWWR0013F1R00K9-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PWWR0013F1R00K9
Leírás
1OHMS 1% 13.5W +100PPM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 Ohms ±1% 13,5W Furatszerelt ellenállás axiális huzaltekercselésű
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 350°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,374" átmérő x 1,949" H. (9,50mm x 49,50mm)