PEWM1216FL300K9
DigiKey raktári szám
4506-PEWM1216FL300K9TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4506-PEWM1216FL300K9CT-ND - Vágott szalag (CT)
4506-PEWM1216FL300K9DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PEWM1216FL300K9
Leírás
0.0003 OHMS 1% 10W 100PPM/C
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
300 µOhms ±1% 10W SMD ellenállás Szalag, C formájú kivezetés áramérzékelés fémelem
Kategória
Tulajdonságok
áramérzékelés
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 170°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
Szalag, C formájú kivezetés
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,118" H. x 0,157" Sz. (3,00mm x 4,00mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,095" (2,41mm)