PXMBNI16FIM12ASCPG9
DigiKey raktári szám
708-2232-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PXMBNI16FIM12ASCPG9
Leírás
CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 pozíciós kör alakú csatlakozó Dugaszolóaljzat, tűsorok Forrcsúcs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PXMBNI16FIM12ASCPG9 modellek
Kategória
Csatlakozóház bevonata
nikkel
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
ezüst
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház
Csatlakozó típusa
Árnyékolás
Pozíciók száma
12
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozó mérete (betét)
M16-12
Névleges feszültség
60V
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Kábelátmérő
0,197" ~ 0,295" (5,00mm ~ 7,50mm)
Végződtetés
Forrcsúcs
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 80°C